Піч буржуйка чавунна Bonro Black double wall 9 кВт (103401)
Піч буржуйка чавунна Bonro Gold з подвійною стінкою, з високим рівнем використання для опалення, була розроблена в якості класичної та функціональної печі, яка не тільки утеплює, але й прикрасить вашу кімнату.
Печь изготовлена из высококачественного чугуна. Чугун в связи с высоким коэффициент теплопередачи печей характеризуется высокой производительностью и эффективностью!
Сам процесс горения в печах Bonro работает более эффективно (по сравнению с обычными чугунными печами), смола полностью сжигается, делая стекло печи почти чистым.
Максимальная мощность - 9 кВт
Сделанная полностью из чугуна
Тип топлива - уголь, дерево или брикеты
Высокая эффективность сгорания (приблизительно 78%)
Железо дефлектор (повышение эффективности сгорания и теплообмен)
Регулирование скорости горения
Система «чисте скло» забезпечує менше забруднення скла під час використання
Термостійке скло - 750 градусів
Триступенева система згорання
Знімний зольник (для легкого чищення і зливу попіл)
Оснащена плитою
| Тип | Буржуйки |
|---|---|
| Призначення | Для дачі, Для дому, Класичний, З варильною поверхнею |
| Максимальна потужність | 9 |
| Використовуване паливо | Вугілля, дерево або брикети |
| Діаметр димоходу | 120 |
| Матеріал дверцят | Чавун |
| Висота | 820 |
| Ширина | 445 |
| ККД | 78 |
| Довжина поліна | 30 |
| Вага | 79 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вага | 79 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Висота | 820 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля |
- Ціна: від 20 450 ₴







